Bella/Kristen

BRAKING DAAAAAAAAWN

8. července 2010 v 13:55

Bree

8. července 2010 v 13:41
Tak so rozmýslala... že ten Krátky druhý život Bree Tannerovej... bol naozaj krátky :D

Kristen Stewart Photograph

New Kristen for EW

8. července 2010 v 13:31

Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Ziletky twilight-bella OMG!!!!

6. června 2010 v 20:33

new eclipse image!!!

21. května 2010 v 13:39
bells a edward...spolu xD

next avatars

21. dubna 2010 v 20:40
|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"]
|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"]
|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"]
|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"]
|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz" class="center"]
|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"]
|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"]
|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"]
|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"]

Kristen- new avatar

21. dubna 2010 v 20:32
|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"]

Breaking Dawn

21. dubna 2010 v 20:29
První fotka je Bella a Reneesmé, na 2. fotce je fanmade Bella a Edward na svatběKris-rob wallpapers

19. dubna 2010 v 20:49
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host

Rob a Kristen

16. dubna 2010 v 20:28
V Londýnskom časopise sa objavila fotka kde majú Robert a Kristen rovnaké boty!


Kristens new film

13. dubna 2010 v 20:18
Ve filmu K-11, bude Kristen Stewart  pracovat se dvěma lidmi, kteří jí jsou velmi blízcí. Kolegině z Twilight ságy  Nikki Reed a její matka, Jules Mann-Stewart. "Ona je vedoucí scénáristkou a funguje také jako pomocný producent  tohoto dramatu" K-11 , na kterém budu pracovat"  řekla Kristen. Nejspíš bude dostávat neustálé rady od její matky v průběhu prací na K-11. Samozřejmě, Kristen má určité pochybnosti, ale obecně větší strach, kdyby byl nějaký problém."Kdyby mi zavolala a řekla, 'pojďme natočit film' byla bych nadšená. Teď si ale myslím, že nevím jak se cítit.
Jsme opravdu sehraný tým, tempo  mume stejné, ale jsme velmi odlišní kreativně. Myslím, že to bude v pohodě, doufám. Pokud jde o její kariéru, Kristen říká, že její rodiče jí dávají mnoho svobody, aby měla také prostor pro svá vlastní rozhodnutí.  Kristen bude dělat  to co umí nejlíp , a bude se snažit aby film na kterém bude pracovat s matkou byl co nejlepší.

Video

10. dubna 2010 v 10:49
Ashley greene praje kristen všetko najlepšie k jej včerajším 20 narodenináám.

Kristen and Dakota

27. března 2010 v 15:21
STAR: Dakota Fanning:

Nejen obyčejné kamarádky, ale dokonce best friendky jsou teď Twilight hvězdy Dakota Fanning a Kristen Stewart!
"Jsme si opravdu blízké, můžeme si říct cokoliv a navíc se skvěle doplňujeme. Kristen se prostě stala mojí nejlepší kamarádkou," svěřila se Dakota na New Yorkské premiéře nového snímku The Runaways.

Film se odehrává v sedmdesátých letech a je o skutečné rockové holčičí kapele. Kristen si v něm zahrála leadera skupiny Joan Jett a Dakota její zpěvačku Cherie Currie. A protože The Runaways byly pořádně rozjeté holky, o intimní scény plné vášnivých polibků mezi nimi, nebyla při natáčení nouze...

"Díky tomu, že jsme s Kristen takové kámošky, tak nám líbání před kamerou vůbec nevadilo. Jindy bych se dost styděla, ale teď to byla legrace," prozradila na závěr Dakota.

Kristen,s kým chodí??

5. března 2010 v 14:09
S kým chodí Twilight star? Po Hollywoodu se nesou zprávy, že Kristen Stewart a Robert Pattinson se milují a chodí spolu. Jen jim prý nelítostní producenti ságy Twilight zakázali, aby se společně ukazovali na veřejnosti.

Pravda to ale nejspíš není! Robert totiž nedávno veřejně přiznal, že je šťastně single a kvůli práci teď ani nemá na holky čas.

A Kristen tvrzení o vztahu s Robem vyvrátila ještě spolehlivěji! Po dobročinné akci na pomoc Haiti totiž vyrazila na noční tah se svým novým objevem.

Že nešlo jen o obyčejného kamaráda dokazovaly žhavé dotyky a hlavně to, že se Kristen snažila sebe i svého nového přítele skrýt před objektivy reportérů!

V nestřeženém okamžiku se však přeci jen podařilo šikovným novinářům pár vyfotit. Totožnost svého nového miláčka ale Kristen neprozradila. Uvidíme, kdo se z vysokého fešáka "vyklube"...

Kristen Stewart s bodyguardem

Callo Alegri-2004

1. února 2010 v 10:53Sundance film festival-2004 3

1. února 2010 v 10:49
Sundance film festival-2004 2

1. února 2010 v 10:45
Sundance film festival-2004

1. února 2010 v 10:43


Barry J Holmes -2004

1. února 2010 v 10:42Jeff Riedel-2008

1. února 2010 v 10:41The Messengers the movie download!

31. ledna 2010 v 15:14

The Messengers

29. ledna 2010 v 21:09
Prekliatie domu slnečníc- pokúsim sa to nájsť na nete a dám to sem
Kstewart at friennds party

15. ledna 2010 v 19:59

Robsten

15. ledna 2010 v 12:56

kristen

14. ledna 2010 v 17:21
'kristen-stewart-625.jpg

Kristen o sebe

2. ledna 2010 v 20:25
Ty stupidní obrázky Happers Bazzar pro katalog Sears, které v žádném případě nebyly vinou Kristen, i přes takové věci je jedna z mála Gaffes tohoto roku, poté co několikrát zazířila na červeném koberci. Ne každý se může ostříhat a nabarvit na černo jako Joan Jett (pro film Runaways, kde Kristen hraje), ale Kristen ano. Kristen, by vrazila pěstí tomu, kdo tvrdí, že dívky by měly nosit roztomilé čelenky v blond vláskách. V Hollywoodském průmyslu, který je naplněný mnoha blondýnkami, jako třeba v seriálu Hills (seriál, který běží v Americe, u nás pouze na MTV), tak takovému blonďato-čelenkovskému stylu, Stewart rozhodně odmítá podlehnout. Velmi cool.
Během tohoto roku, byla na spoustě ocenění a programů. Její šatník, během propagačního New Moon turné, byl téměř dokonalý. Dokonalý šatník také zobrazuje touhu, že všichni chtějí vyzkoušet tak vlastní a osobitý styl. Na devatenáct let, má zkušenosti. Když máte 19. Můžete je mít taky. S jejím obličejem byste takové zkušenosti měli okamžitě. Většinou když pracuje, je velmi citlivá a čistá. Přiznejme si, žádné falešné opálení, nemá žádné křivky, žádné prsa a je tvrdá jako beton. Ale především je bez zoufalství. Chce být v módě orientovaná, to samozřejmě, ale moc jí to k ní netáhne. Není jako Lindsay Lohan, která žebrá na kolenou pokaždé, když je nějaká příležitost pro focení.
Rok 2009 také viděl, Kristen Stewart jak se projevila jako hráčka ve hře slávy, a viděl ji také v mnohem inteligentnějším, připravenějším odvětví, které jí docela prospívá. A ona to ví. Zatím jí to velmi funguje a také to bude pro ni velkým přínosem. A to je dobře. Takže ze všech
Twi-Cast, kteří si neustále stěžují na paparazzi, že by i hvězdy měly být taky někdy o samotě, se to Kristen podařilo nejlíp. Ona si umí dopřát velkého odpočinku od novinářů. Není to ohrožená herečka, která se ráda před novináři předvádí, ale naopak, je to herečka, která si umí řídit svůj vlastní
život.


Bravo-girl, rozhovor s Kristen

2. ledna 2010 v 20:22
Zdroj: SPI INTERVIEW: Kristen Stewart:

Na rozhovor Kristen dorazila v obyč džínách a černém sáčku, pod kterým měla bílé tričko s potiskem dvou vlkodlaků. Překvapilo mě, jak je ve skutečnosti maličká a nenápadná, jen svoje velké oči měla zvýrazněné sexy tmavým líčením. A rozhodně je live jiná, než její Bella! Divoška, rockerka! Fakt žádná puťka...


Girl!: V čem je podle tebe druhý příběh jinýnež ten první?
Kristen:
Hodně se liší. V jedničce se Bella seznamuje s láskou. Šíleně to prožívá a věří jí. V pokračování začíná mít pochybnosti, připadá si nejistá a jakoby trošku zlá. Pro mě bylo trochu zvláštní pracovat na tomhle příběhu, protože ve skutečnosti jsem dost jiná.

Girl!: A co se ti na Belle tedy líbí?
Kristen:
Líbí se mi, jak dokáže měnit názory i přesto, že ví, že třeba dělá chybu. Uvědomuje si, že je to jen ona, kdo ovládá svoje srdíčko, i když tím může druhým lidem ublížit, ale neznamená to, že je sobecká, spíš zkoumající a romantická. Prostě klasická teenagerka:-)

Girl!: Jsi ve vlastním životě taky romantička?
Kristen:
Myslím, že jo, ale vadí mi, že romantika je v poslední době spojovaná hlavně s holkama, které to slovo víc používají. To je chyba, protože i na romantiku musí být dva. Kluci by nám s tím měli pomoct a nestydět se pořád. Neznám snad nikoho, kdo - pokud není úplnej psychopat - by nebyl romantik. (smích)

Girl!: Museli jste přátelství s Tayloremhodně hrát?
Kristen:
Ne. Nemám ráda předstírání a to, čím je pro mě Jacob v příběhu, vychází z našeho vztahu. On je fakt super kamarád.


Zdroj: SPI Girl!: Co jsi vůbec říkala na jeho tělo po tom, co jsi ho viděla poprvé bez trička?
Kristen:
Byla jsem v šoku, stejně jako všichni okolo. Neměla jsem možnost vidět ho mezi natáčením těch dvou dílů, a když si sundal tričko, jen jsem obdivně vzdychla jako všichni ostatní: "Wow!"

Girl!: Jeho fanynky se kvůli němu prý můžou zbláznit...
Kristen:
Jasně! A divíš se? (smích) Myslím si, že za popularitou každého z nás stojí postavy, které představujeme. Tohle ikonizování ideálního kluka je v případě Jacoba pochopitelný. Hodně se mu podobá a navíc je pro každou dívku roztomilý sympaťák. Chápu vás, holky:-)

Girl!: Podobné je to vlastně i s Bellou... Jak prožíváš, že jsi se stala celosvětovou teenage superstar?
Kristen:
Ani nemám čas si to uvědomit. Myslím, že každý, kdo se věnuje herectví, musí počítat tím, že se stane známým. Na úspěch se nedá připravit. Lidé si hodně rychle zapamatují jméno a tvář. V mém případě věřím, že to zvládnu. Jinak bych už dávno pracovala jako... třeba letuška!

Girl!: V bulvárech koluje, že se s Robertem milujete i ve skutečném životě...
Kristen:
Tyhle šílené dohady nesleduju, ani mě to nezajímá. Nebudu se k tomu už ani vyjadřovat - stejně cokoli řeknu, povede jen k dalším drbům a spekulacím! Snažím se aspoň v tomhle si udržet soukromí.

Girl!: Jaký je tvůj nejoblíbenější koníček?
Kristen:
Miluju surfing. Kdykoli mám chvilku volna, proháním se na surfu a na nic nemyslím!

BELLA

1. ledna 2010 v 20:34

vanity fair 2008

24. prosince 2009 v 21:46


kstewart

24. prosince 2009 v 21:42

kristen stewart photos

24. prosince 2009 v 21:42

new photos

24. prosince 2009 v 21:30
006007009

Kristen Stewart..

20. prosince 2009 v 13:52
Kristen bude mať konečne normálne vlasy! V Eclipse sa vráti k štýlu ,,bella"

Otec Kristen

9. října 2009 v 8:59

Nikki Reed

9. října 2009 v 8:33

Edward a Rosalie

9. října 2009 v 8:17

Vianoce pre Bellu

16. dubna 2009 v 20:57
Veselé Vánoce Bello!

"Edwarde! Už s tebou nepromluvím, jestli zakopnu a rozbiju si hlavu!!!" vyhrožovala jsem svému smějícímu se společníkovi. Edward věděl, že blafuju. Uvázal mi přes oči černý šátek a bezpečně mě usadil do svého auta. Tušila jsem, že jedeme k němu, proto jsem naprosto nechápala, proč musím mít zavázané oči... Edward celou cestu sršel výbornou náladou. Užíval si toho, že nevidím a kradl mi polibky.
"Víš, že jsi roztomilá, když nevíš, co se bude dít?"
"Vážně?" odpověděla jsem mu. Jeho smích byl nakažlivý. Musela jsem se smát sama sobě. Podle toho, kolik jsem od Edwarda dostala něžných polibků, řekla bych, že vůbec nesledoval silnici, ale cítila jsem se naprosto bezpečně. Můj bůh byl dokonalý řidič.. Auto zatočilo a pod koly zapraskal štěrk. Byla jsem si naprosto jistá, že jsme u Cullenů. Edward zastavil a vesele oznámil: "Jsme tady!" Vyskočil z auta a okamžitě stál u mých dveří a pomáhal mi vysednout.
"Už si můžu sundat ten šátek?" začala jsem být netrpělivá. Edward mě laškovně polechtal na tváři, otočil se mnou o 180 stupňů a rozvázal uzel na šátku. V první chvíli jsem neviděla nic. Tma se tady dala krájet. Potom Edward zavolat "Teď!" a celý dům se rozzářil tisíci barevnými světýlky. Stála jsem tam s otevřenou pusou a zírala na tu neuvěřitelnou scénu. Stěny domu byly úplně překryty blikajícími řetězy. Ze střechy na mě mával Santa Claus - Carlisle. Seděl na saních tažených soby. Kolem domu poskakovali dva skřítci v zelených oblečcích a červených botkách s rolničkami. Jasper a Emmett byli na skřítky neuvěřitelně velicí. Musela jsem se smát, jak ty dva kolosy ladně poskakují a rozhazují kolem sebe zlaté penízky. Edward se svíjel vedle mě. Sotva se držel na nohou.. Po baletním vystoupení se objevily tři víly. Mávaly kolem sebe kouzelnými hůlkami a byly nadpozemsky krásné. Rosalie vypadala jako vždycky dokonale. Bílá lehounká tóga jí padla jako ulitá. Esme měla zlaté třpytivé šaty a vesele se na mě usmívala. Alice, celá v modrém, ke mě ladně přitančila a způsobně se uklonila: "Vítám tě ve Vánočním království, Bello!" V očích se mi objevily slzy dojetí. Byla jsem šťastná, že jsou moji přátelé. To všechno připravili jenom pro mě. Jednoho po druhém jsem objala a poděkovala jim. Esme mě mateřsky pohladila po vlasech a zavelela: "Všichni dovnitř! Pojď Bello. Máme pro tebe připravený punč a občerstvení.." Edward se na mě usmál tím svým neodolatelným pokřiveným úsměvem, chytil mě do náruče a vnesl do domu. Ještě před dvěma lety by mě nenapadlo, že prožiju tak příjemné Vánoce. Každý den jsem děkovala svému nápadu odstěhovat se do Forks...
Přesně podle očekávání se pod pojmem občerstvení skrývala královská hostina. Stůl v kuchyni se prohýbal pod tíhou vybraných pochoutek. Bylo tam všechno, na co si člověk vzpomene. Sladké, slané, kyselé, kořeněné, ovoce.. Tolik jídla bych nesnědla ani za měsíc...
"Esme vy mě chcete asi zabít jídlem, že?" ohodnotila jsem to. Všichni se zasmáli. Věděli, že žertuji.
"Nemusíš to jíst hned. Můžeš si něco nechat i na potom. Jsem domluvený s Charliem, že tady budeš až do rána.." potutelně na mě zamrkal Edward. Celá jsem se zatetelila štěstím. Budu s Edwardem a jeho rodinou celou noc.. Největší dárek, co jsem si přála, jsem dostala. Edward mě pohladil po ruce a naklonil se, aby mi uštědřil jeden z těch jeho omračujících polibků. Při doteku jeho rtů se mi zastavilo srdce. Po chvíli znovu naskočilo a klopítavě se rozběhlo. Edward se s obavou odtáhl. Podívala jsem se rychle kolem nás. Byli jsme sami.
"Kde jsou ostatní?" zeptala jsem se překvapeně.
Edward mi odhrnul vlasy z obličeje: "Šli se převléknout do něčeho normálnějšího.." Jako na zavolanou se ve dveřích objevil Emmett. Zelený skřítkovský úbor vyměnil za jeansy a tričko se Santou, ale červené boty s rolničkama si nechal. Jeho hlavu zdobily sobí rohy. Edward se pobaveně zašklebil: "Jak vidíš Bello, Emmett pojem něco normálnějšího nezná.." Emmett vesele zadupal, až rolničky zachrastily a s všeobjímajícím úsměvem zmizel v obývacím pokoji. Přidali jsme se k němu. Ostatní už seděli na pohovce a přepínali dálkovým ovladačem Hi-Fi věž. Přeli se o to, jakou pustit koledu. Emmett tancoval uprostřed místnosti a právě když jsme vcházeli, spustil: "Rolničky, prdlačky, Santa je pako.." Dál se nedostal, protože ho Rosalie praštila až to zadunělo a odtáhla ho k sobě na pohovku.
"Promiň Bello." snažila se mi při tom omluvit. Mávla jsem nad tím rukou. Všichni jsme znali Emmetta a měli jsme ho rádi.
"Copak chceš dělat, Bello? Chceš se dívat na pohádku, nebo si zazpíváme nějaké koledy?" zeptal se Carlisle. Pak si všiml Emmetta, jak se znovu nadechuje. "Ne, tu tvoji ne Emmette!!" Rosalie zakročila a ucpala Emmettovi rukou pusu: "Ticho budeš!!" zavelela.
Musela jsem se neustále smát. Už si ani nepamatuju, kdy jsem se tolik nasmála. Čas ve společnosti Cullenů rychle utíkal. Hráli jsme Monopoly. Edward neustále k velké nelibosti ostatních vyhrával. Bezostyšně jim četl myšlenky a vždy věděl, co mají v plánu.. Obral mě o všechny pozemky. Za každou ztrátu jsem však získala polibek, takže mi to vůbec nevadilo. Nestranný pozorovatel by nepoznal, že sedím v domě plném upírů..
Odbila půlnoc a Edward usoudil, že zábavy bylo pro dnešek dost a je čas jít spát. Rozloučila jsem se s ostatními a popřála jim dobrou noc, i když jsem věděla, že spát ani jeden nepůjdou. Edward mě vynesl do svého pokoje. Překvapilo mě, že místo koženého gauče jsem spatřila prostornou postel. Podívala jsem se na něho se zdviženým obočím. Nevinně se na mě pousmál: "To je pro tvé pohodlí.. Na gauči by se ti moc dobře nespalo.."
Osprchovala jsem se a oblékla si pyžamo, které na mě čekalo v koupelně. Bylo z příjemného měkkého materiálu a vonělo jemnou levandulovou vůní. Edward na mě čekal u dveří do svého pokoje. Vzal mě do náruče a uložil do postele. Připadala jsem si na ní ztraceně, ale pak si za mnou přilehl Edward a já byla v sedmém nebi. Položila jsem si hlavu na jeho hruď a vdechovala opojnou vůni jeho kůže. Edward mě hladil po zádech a povídal pohádku: "Byl jednou jeden sob. Ten sob žil se svým stádem, které ho mělo rádo, ale milý sob nebyl spokojený. Pořád něco hledal. Toulal se. Až jednou potkal v lese překrásnou dívku. Zamiloval se do ní. Chodil každý den k jejímu domu, aby jí viděl. Jednoho dne si ho dívka všimla. Přišla k němu, pohladila ho a políbila na čumák. Sob se v tu chvíli proměnil v krásného prince. Vzal si dívku za ženu a žili spolu až do smrti. Konec.." "To byla pěkná pohádka... Až na ten konec." zašeptala jsem. "Kdyby byl sob upír, mohl dívku proměnit a mohli spolu žít navěky. Tak jako budeme my dva..." Edward se zašklebil, ale jeho dobrá nálada ho neopustila. Políbil mě na čelo: "Už spi. Ráno budeme brzo vstávat. Čeká nás rozbalování dárků.." Vdechl mi svou opojnou vůni přímo do obličeje. Úplně mě to omámilo. Poslušně jsem zavřela oči a v několika příštích okamžicích jsem usnula.
Probudil mě křik, který se ozýval z chodby. Edward mě postavil na podlahu a otevřel dveře právě ve chvíli, kdy se kolem řítila Alice s Emmettem. Vesele na mě zavolali: "Rychle ospalče! Jdeme rozbalovat dárky!" Než jsem stihla jakkoliv reagovat, chytil mě Emmett do náruče a seběhnul se mnou dolů k vánočnímu stromu, který byl přímo zavalený. Zaskučela jsem..
Alice se ujala rozdělování dárků. Rozbalování doprovázelo radostné výskání. Od Esme a Carlislea jsem dostala krásný náramek z bílého zlata. Musel být hrozně drahý, ale naučila jsem se, že je zbytečné zakazovat jim, aby mi kupovaly tak drahé dárky.. Od Alice, Rosalie, Emmetta a Jaspera jsem dostala domácí kino s obří televizí. "Charlie bude nadšený, až se s tím objevíš doma.." prohlásil Jasper. Způsobně jsem všem poděkovala a podívala se s neblahým tušením na Edwarda. Stál u dveří a v ruce držel mou bundu.
"Doufám, že jsi mi nekoupil to, co si myslím..." řekla jsem. Všichni se zachechtali a potvrdili mi tak moji předtuchu. Edward mi nasadil bundu, chytil mě za ruku a vyvedl před dům. Všichni nás následovali. Venku stálo tmavě modré luxusní auto ovázané obří stříbrnou mašlí.
"Krásné Vánoce Bello!" popřál mi ten, co to všechno měl na svědomí.
"Edwarde... já nemám slov.. Ty jsi mi koupil auto??!"
Edward se andělsky uculil: "To je AUDI. Nechceš si ho vyzkoušet?" Na dotvrzení svých slov mi podával klíčky. Stála jsem tam neschopna pohybu a sledovala jsem své nové auto. Musela jsem přiznat, že se mi moc líbilo.
"Charlie mě zabije, až s ním přijedu domů." rezignovala jsem a vzala si od Edwarda klíče. Edward mávl rukou a sundal mašli, abychom mohli nasednout: "S tím si nedělej starosti. To je vyřešené.."
Nastoupila jsem a nastartovala. Motor úplně tiše naskočil. Opatrně jsem se rozjela. Auto mě poslouchalo na slovo. Rozjela jsem se rychleji a ucítila jsem euforii. Edward navigoval a každou chvíli se starostlivě zeptal, jestli je všechno v pořádku.
"Neměl jsi mi kupovat tak rychlé auto. Teď trp!" poškádlila jsem ho.
Uháněli jsme po prázdné silnici. Zastavili jsme až u našeho domu. V obýváku blikala televize. Charlie sledoval nějaký vánoční pořad. Zaparkovala jsem za jeho policejním autem a vypnula motor. Edward si mě zkoumavě prohlížel. Zrudla jsem pod jeho uhrančivým pohledem. Přitáhl si můj obličej ke svému a něžně mě políbil.
"Užila sis Vánoce?" zeptal se.
"Byly to ty nejlepší Vánoce v mém životě!" potvrdila jsem mu.

Konec

Bella Swan

16. dubna 2009 v 20:32
Isabella Swan

Jméno: Isabella Marie Swan
Datum narození: 13.9.1987
Bývalé bydliště: Phoenix (Arizona)
Trvalé bydliště: Forks (Washington)
Záliby: Edward Cullen, upíři, kamarád Jacob Black, potíže všeho druhu
Povolání: Studentka, ve volných chvílích pracuje v Newton Outdoor shopu


 
 

Reklama