Březen 2010

NEZAPOMEŇ NA MĚ!

29. března 2010 v 18:02

MOVIE: Nezapomeň na mě! - foto


Jak napravit rebela? Seslat na něj lásku!
Už v červenci se můžeš těšit na nový díl Stmívání. Teď na něj ale ještě na chvilku zapomeň. Zjistíš, že Robert Pattinson (23) zvládá i jiné role než upíra Edwarda nebo kouzelnického kámoše Harryho Pottera!

Story: Tyler má plné zuby svého otce, který kvůli kariéře opustil rodinu a na děti kašle. Svou nevyrovnanost a vztek vybíjí v ulicích New Yorku, často se zaplétá do rvaček a výtržností. Jednou se dostane do ostrého konfliktu s policistou a chce se mu pomstít. Rozhodne se proto svést jeho dceru Ally, spolužačku z univerzity. Jenomže ta mu převrátí život naruby! Zjistí, že je spojuje víc, než se na první pohled zdá. A přestože ani jeden neplánoval se zamilovat, vyklube se ze zamýšlené pomsty romantický příběh roku!

Perličky: Příběh se odehrává v New Yorku. Natáčelo se přímo v jeho ulicích a v bytech na Manhattanu. Davy Robových fanynek ale často komplikovaly natáčení, blokovaly ulice a křikem rušily štáb. Poprvé je Robert nejen hlavním hrdinou filmu, ale taky producentem. Řešil všechno kolem příprav, natáčení a hlídal finanční rozpočet. Přesto se dokázal skvěle soustředit a většinu scén zvládl hned napoprvé. Ostatní se smáli, že tím určitě šetří natáčecí dny. 

Robert o své roli: "Tylera není lehké mít hned rád. Občas je zralý na pár facek. Pak ale jeho chování pochopíte. Ve svém věku toho má za sebou víc než dost. A to, jak se stará o mladší ségru, na které přímo visí, je fakt dojemné." Představitelku Ally objevili tvůrci za pět minut dvanáct! Mezi Robertem a Emilií de Ravin (28, znáš ji jako Claire ze seriálu Ztraceni) to naštěstí okamžitě zajiskřilo.

Nikki: Taylor je odporny

27. března 2010 v 15:21 Rosalie/Nikki
STARS: Nikki Reed:

Autogramiády na podporu Twilight: New Moon neobjíždějí jen hlavní hvězdy tohoto filmu, ale například do Santa Monici v Californii dorazila herečka Nikki Reed spolu s režisérem snímku Chrisem Weitzem!

"V Twilight hraji Rosalii Hale, nevlastní sestru Edwarda a moc mě ta postava baví," představila se Nikki, která za svou roli byla nominována na Teen Choice Award jako objev roku.

"Ságu Twilight mám moc ráda," přiznala ještě herečka. O všech hercích se to ale zřejmě říct nedá...

Na otázku, které scény z New Moon se jí líbí nejvíc, totiž bez přemýšlení odpověděla: "Všechny, kromě těch, kde je Taylor Lautner!"

Diváci v malém kinosále byli její odpovědí doslova šokovaní, tak Nikki přidala vysvětlení: "Chápu, že spousty lidí jsou z něj vedle, když vidí jeho vypracované tělo bez trička. Mně je ale odporný!"

Taylor na akci nebyl, a tak se nemohl bránit! Uvidíme tedy, jestli své herecké kolegyni něco vzkáže.

Kristen and Dakota

27. března 2010 v 15:21 Bella/Kristen
STAR: Dakota Fanning:

Nejen obyčejné kamarádky, ale dokonce best friendky jsou teď Twilight hvězdy Dakota Fanning a Kristen Stewart!
"Jsme si opravdu blízké, můžeme si říct cokoliv a navíc se skvěle doplňujeme. Kristen se prostě stala mojí nejlepší kamarádkou," svěřila se Dakota na New Yorkské premiéře nového snímku The Runaways.

Film se odehrává v sedmdesátých letech a je o skutečné rockové holčičí kapele. Kristen si v něm zahrála leadera skupiny Joan Jett a Dakota její zpěvačku Cherie Currie. A protože The Runaways byly pořádně rozjeté holky, o intimní scény plné vášnivých polibků mezi nimi, nebyla při natáčení nouze...

"Díky tomu, že jsme s Kristen takové kámošky, tak nám líbání před kamerou vůbec nevadilo. Jindy bych se dost styděla, ale teď to byla legrace," prozradila na závěr Dakota.


twilight-newmoon-eclipse

25. března 2010 v 12:41


Robert pattinson

25. března 2010 v 12:39 Edward/Robert

"Je to sice zvláštní, ale dostal jsem se do bodu, že si připadám jako transvestita". Tuhle větu vyslovil Robert Pattinson alias Edward, hvězda známé Twilight ságy. Tuto zprávu sdělil po odhalení, že kvůli své roli ve filmech této ságy si musel nechat upravit obočí a ve filmu má na sobě několik vrstev těžkého make-upu.

V rozhovoru s britskými novinami The Daily Telegraph připustil, že on nechápe, proč je pro všechny teenagery tak atraktivní. "Necítím se sexy. Lidé říkají, že jsem sexy, ale já si tak nepřipadám, já to nevidím".

"Vypadal jsem se jako transvestita" říká Robert Pattinson

Zdroj: http://twilightteam.com.br/

Twilight saga na skole!

25. března 2010 v 12:38 Other Twilight

Americká univerzita Studyí v San Marcosu v Kalifornii, nabídne kurz věnovaný twilight sáze !

Záležitost bude řídit dr. Natalie Wilsonová , která se v současné době věnuje analýze literárních děl Stephenie Meyerové v populární kultuře.

Cílem je diskutovat o knihách, dále o teoriích odvozených z filmů i knih. Tento kurz je pro sociální komunity a veškeré fanoušky. Ti, kteří navštěvují kurz bude rozvíjet své znalosti v oboru twilight ságy.

Prostřednictvím učitele, který bude vysílat vyučování na internetu, se silná fanouškovská komunita může zůčastnit této věci buď osobně, nebo prostřednictvím připojení na interneru. Studenti budou vyzíváni, aby se kontaktovali s fanoušky a navzájem se dozvěděli něco více o stránkách věnovaných této sáze.


ZdroJ: http://twilightteam.com.br/


kris and Dakota about BD

18. března 2010 v 17:47 Other Twilight

Už ve dvou filmech měla, co dočinění s poměrem mezi ní a 'hodným upírem' a terorizací. Honilo jí a pokousalo jí nějaké zlo a do života se jí připletli i nebezpeční vlkodlaci. Ovšem nic z toho není problém jako příprava samotné Kristen Stewart na finálový film Breaking Dawn.

Dakota Fanning a Kristen Stewart byly společně v hotelu, v Hollywoodu na tiskové konferenci (hrály spolu v New Moon, Eclipse a The Runaways=premiéra tento týden), kde Kristen mluvila o náročné části, která nastane při dokončování série Twilight Saga a to začátek natáčení a mateřství.

V knize od Stephenie Meyerové má charakter Belly dceru Reneesme. Při otázce, zda je Stewart připravena pracovat jako mladá maminka, se nervózně zasmála. "Ach můj bože." řekla. "Nevím, proč to vypadá tak divně. Nedokážu si to ani představit."

Stop...

13. března 2010 v 15:08 Blog
Mama mi dala doživotne zaracha takže články tu budú len občas...

ECLIPSE TRAILER

11. března 2010 v 21:55 | Bella
Konečne! Je úžasný! Moja obľúbená hláška- I am gonna fight for you, till your heart stops beating!
Úplne geniálne to je!!!!!!!!!!!!


10 Second Teaser

10. března 2010 v 20:05 | Bella |  Pikošky
Objavil sa 10 sekundový trailer k Eclipse.
Trailer na svete bude už zajtra!!!!


Blog

7. března 2010 v 21:01 Blog
Blogis má ďalšie stránky: grafika pre blog: http://twilight-robertpattinson-graphic.blog.cz/

Dufam ze sa pacia.

:-).......xD

7. března 2010 v 14:42 Me
AHOJTEEEEEEEEEE

My dess

5. března 2010 v 21:06 Blog
DOWNLOAD ONLY WITH SOURCE, KTO BUDE CHCIET, NAPíšTE KTORý, DúFAM ZE SA PáčIA

Kristen,s kým chodí??

5. března 2010 v 14:09 Bella/Kristen
S kým chodí Twilight star? Po Hollywoodu se nesou zprávy, že Kristen Stewart a Robert Pattinson se milují a chodí spolu. Jen jim prý nelítostní producenti ságy Twilight zakázali, aby se společně ukazovali na veřejnosti.

Pravda to ale nejspíš není! Robert totiž nedávno veřejně přiznal, že je šťastně single a kvůli práci teď ani nemá na holky čas.

A Kristen tvrzení o vztahu s Robem vyvrátila ještě spolehlivěji! Po dobročinné akci na pomoc Haiti totiž vyrazila na noční tah se svým novým objevem.

Že nešlo jen o obyčejného kamaráda dokazovaly žhavé dotyky a hlavně to, že se Kristen snažila sebe i svého nového přítele skrýt před objektivy reportérů!

V nestřeženém okamžiku se však přeci jen podařilo šikovným novinářům pár vyfotit. Totožnost svého nového miláčka ale Kristen neprozradila. Uvidíme, kdo se z vysokého fešáka "vyklube"...

Kristen Stewart s bodyguardem


Rob!

5. března 2010 v 14:06 Edward/Robert
O bizarní souloži se rozvyprávěl herec Robert Pattinson při rozhovoru s televizní stanicí MTV. Britský herec prý měl podivný zážitek během natáčení erotické scény v novém filmu Nezapomeň na mě. Ve filmu se prý měl milovat s
Emilie De Ravin
a maskérky mu předtím chtěly zakrýt rýhu mezi hýžděmi. Použili k tomu právě podprsenku. "Museli to tak jako zalepit a napnout přes mou rýhu na zadku. Bylo to docela komické. Celý ten film je ale velmi eroticky přitažlivý," vzpomínal na natáčení jedené scény Robert.

Od režiséra prý také získal celou řadu tipů, jak se chránit při natáčení erotických scén, aby nešlo nic vidět a herec se nemusel strachovat.

"Allen Coultner nám dal celou lekci o tom, jak se cítit v klidu, dostal jsem celou řadu věcí, kterou můžete využít, nebo taky nemusíte, to je v pořádku, ale má vám to vše usnadnit," dodal Robert
Erotické scény se přitom na něj v poslední době jen sypou. Doslova prosouložit se prý musel také filmem Bel Ami, v němž hraje s Umou Turman a který bude mít premiéru příští rok.

ZdroJ:Škola noci-knihy

5. března 2010 v 13:53
OZNAČENÁ- vyšla v januári 2010 Kúp tu
ZRADENÁ- výde 10. marca 2010 Kúp tu
VYVOLENÁ- výde v máji 2010
NESKROTENÁ- výde v auguste 2010
PRENASLEDOVANÁ- výde v októbri 2010

O škole noci

5. března 2010 v 13:46 ˇŠkola noci
Všetko sa začalo, keď uvidela mŕtveho chlapíka pri svojej školskej skrinke.
Bol to Hľadač. Upír so zafírovo modrým polmesiacom na čele a s tetovaním v tvare prepletených uzlov. Prišiel, aby ju označil. Potom sa buď zmení na upíra alebo jej telo odmietne superzmenu a zomrie. Navždy.
Jednoducho, od tohto dňa jej život nebude už nikdy taký ako predtým...

Vitajte v Škole noci, v ktorej sa vyučovanie začína o ôsmej večer a končí o tretej ráno. Slnečné svetlo upírov síce nezahubí, ako to opisujú mnohé upírske knihy, ale spôsobuje im nesmiernu bolesť a preto sa vyučuje v noci. Škola sa nachádza vo svete, kde sa v dôsledku zmien v DNA niektorí tínedžeri menia na upírov. Čas, kým sa táto superzmena zavŕši, musia stráviť v Škole noci, inak zomrú. No ani to im nezaručí, že ich organizmus superzmenu zvládne...

Mláďatá sú označené zafírovo modrým polmesiacom na čele. Keď sa stanú plnokrvnými upírmi, toto označenie sa stáva nemenné a rozvinie sa do ďalšieho tetovania: šíri sa po lícach (často odráža toto tetovanie charakterové vlastnosti upírieho mláďaťa - napríklad Zoey je dobrá v jazdectve a jej tetovanie vyzerá ako kone), tetovanie sa predlžuje na plecia, ramená, ruky a dlane, okolo pásu, na spodnú časť chrbta.

Napínavá upírska séria Škola noci sa stala svetovým bestsellerom - napríklad na zozname najpredávanejších kníh denníka New York Times bola jednotkou 63 týždňov. Na top priečke bola aj v denníku USA Today a v ďalších periodikách, i štátoch. Čím je táto sága taká výnimočná a populárna? Na jednej strane ide o obľúbenú upírsku tematiku. Kniha je podľa kritikov napísaná veľmi sviežo, dynamicky, má spád, nezdržiava zbytočnými opismi a berie čitateľa na dobrodružnú cestu upírskym svetom. Autorky zároveň v knihe rozoberajú problémy, ktoré trápia bežných tínedžerov - prvé lásky, rozchody, školské nepriateľstvá.
Prvá časť napínavej série sa volá Označená a napĺňajú sa v nej slová bohyne Nyx: "Tma sa nerovná vždy zlu, tak ako svetlo neprináša vždy len dobro.". 16-ročná tínedžerka Zoey Redbirdová je označená Hľadačom a musí nastúpiť do internátnej Školy noci v meste Tulsa. Tam sa počas štyroch rokov postupne mení na upíra - učí sa Upírsku sociológiu, rozpoznáva nebezpečenstvá, ktorým musí čeliť...no približne jedno z desiatich mláďat (ako takýchto tínedžerov povolaných do Školy noci nazývajú) zomiera po tom, čo jeho organizmus nedokáže prijať superzmenu. Pre tých, ktorí prežili, je tu však veľká odmena.
Upíri sú ako supermani. Sú supernádherní. Supertalentovaní. A majú super schopnosti.

Prenasledovaná

5. března 2010 v 13:45 ˇŠkola noci

5. Prenasledovaná

(vo vydavateľstve Ikar vychádza v októbri 2010)
Dobrá správa: Zoey opäť získa podporu svojich priateľov a červené mláďatá už nie sú tajomstvom.
Zlých správ je viac: Starobylé zlo s tvárou anjela je na slobode a s ním aj ďalšie obludy. Starej mame hrozí nebezpečenstvo. Heath má problémy. Ani Škola noci nie je bezpečná. Za múrmi školského areálu sa takisto deje všeličo nekalé... Lenže kto uverí tínedžerke a skupinke stratených existencií, hoci oni jediní chápu, čo sa v skutočnosti deje? Nájde Zoey dostatok síl a múdrosti, aby odhalila pravdu?
Škola noci

Neskrotená

5. března 2010 v 13:44 ˇŠkola noci

4. Neskortená

Všetko je nanič, keď sú vaši priatelia na vás naštvaní. Zoey Redbirdová o tom vie svoje. V priebehu pár dní stratí nielen všetkých troch nápadníkov, ale príde aj o podporu skupinky priateľov. Zostane jej iba jedna nemŕtva a jedna neoznačená priateľka. Neferet sa chce ľuďom pomstiť za vraždy upírov a vyhlási im vojnu. Zoey však tuší, že je za tým niečo iné. Lenže kto jej uverí? Situácia je čoraz nebezpečnejšia. Vernosť prechádza skúškou a najavo vyjdú šokujúce plány. Starobylé zlo znovu ožíva.
Škola noci

Vyvolená

5. března 2010 v 13:43 ˇŠkola noci

3. Vyvolená

V Škole noci ožívajú temné sily a v živote upírskeho mláďaťa Zoey Redbirdovej nastanú prevratné zmeny. Z tých, čo sa tvária ako priatelia, sa vykľujú nepriatelia. A napodiv sa zrazu môže spoľahnúť na zaprisahaných rivalov, ktorí ju podržia. Zoeina najlepšia priateľka Stevie Rae je nemŕtva, ale zubami-nechtami sa usiluje držať zvyškov svojej ľudskosti. Zoey by jej veľmi chcela pomôcť, lenže vôbec netuší ako... Navyše musí všetko držať v tajnosti, lebo pravda je v Škole noci nebezpečná. Aj nevyriešené ľúbostné vzťahy k trom chlapcom jej dávajú zabrať. A keď sa zdá, že horšie to už byť nemôže, niekto začne vraždiť dospelých upírov...
Škola noci

Zradená

5. března 2010 v 13:43 ˇŠkola noci

2. Zradená

Zradená je druhým pokračovaním série Škola noci.

Upírske mláďa Zoey Redbirdová si už zvykla na život v Škole noci a vyrovnala sa s nezvyčajnou mocou, ktorú dostala od bohyne Nyx. Stala sa vodkyňou Dcér tmy, najväčšmi ju však teší, že si našla skutočných a oddaných priateľov, a napriek pokusu nevlastného otca a matky verejne ju ponížiť si získala aj úctu profesorov i veľkňažky Neferet. Konečne má pocit, že niekam patrí. Dokonca má chlapca... a možno aj dvoch...

Vtedy sa nájdu telá dvoch zavraždených chlapcov a stopy vedú do Školy noci. Zoey cíti, že niečo nie je v poriadku. Zrazu je toho na ňu priveľa - prvý obrad, ktorý povedie ako vodkyňa Dcér tmy, omamné zakázané flirtovanie, ktoré jej komplikuje život, a smrť v Škole noci. To všetko ju zasiahne naraz, ale musí to ísť bokom a Zoey hľadá odvahu i silu postaviť sa zoči-voči zrade a využiť svoju nevšednú moc na záchranu blízkych.

Škola noci

Označená

5. března 2010 v 13:42 ˇŠkola noci

1. Označená

Šestnásťročná Zoey prichádza do Školy noci v americkej Tulse. Dúfa, že po nezhodách v rodine konečne nájde svoje miesto, kde sa bude cítiť doma. Hoci si v Škole noci nájde skvelých priateľov, predsa len nezapadne. Nie je totiž obyčajné upírske mláďa. Bohyňa noci Nyx ju obdarila zvláštnymi schopnosťami, ktoré jej dávajú moc, no i zodpovednosť. Ako každá tínedžerka rieši problémy s chlapcami, navyše však musí obhájiť svoje zásady a miesto zoči-voči nepriateľsky naladenej elitnej skupine študentov.
Škola nociDess

4. března 2010 v 14:41 Blog
Ako ste si všimli, mám nový dess. Páči sa??

New dessign

4. března 2010 v 14:38 Blog
Avatars:
||||


Button:


Banners:

New blog source

4. března 2010 v 14:31 Blog

Animka

4. března 2010 v 13:17

Valentin´s day

4. března 2010 v 13:08
Valentin´s day download: HERE


Už LEN 8 DNí DO ECLIPSE TRAILERU!!!!

3. března 2010 v 21:16
JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJUUUUUUUUUUUUUUPPPPPPPPPPPPPIIIIIIIIIIIIIIIINew moon!!

2. března 2010 v 20:46 About Twilight Saga
K australskemu dvd si mozes vybrat hrncek skooodaaaa
1

SB??

2. března 2010 v 20:43 Blog
Spriatelíš??? Napíš do komentu a) nick
b) web

Kresleny new moon

2. března 2010 v 20:21

Vera

2. března 2010 v 20:17
Nova postava zo Zatmenia, koho si zahraje??? Rosaliinu kamaratku Veru
a_9.jpg (34 KB)b.jpg (37 KB)c.jpg (41 KB)

Anims

2. března 2010 v 20:11

http://i40.tinypic.com/2l8ya0n.jpg
http://i41.tinypic.com/2mdigic.jpg
http://twilight.blog.cz/
Preview of Image - Code is Located Below

Preview of Image - Code is Located Below
Preview of Image - Code is Located Below
Preview of Image - Code is Located Below
http://i37.tinypic.com/dde5ch.jpg
http://i41.tinypic.com/2rw54jd.jpg
http://i44.tinypic.com/id6hzs.jpg
http://i33.tinypic.com/9q9o5t.jpg
http://i38.tinypic.com/51oy28.jpg