Únor 2010


Twilight vs Vampires diares

22. února 2010 v 18:04
Holka zamilovaná do upíra. To už je celkem známý scénář, že? Bravo má pro tebe srovnání: porazí nový seriál "The Vampire Diaries" filmovou ságu "Stmívání"?
Upíří horečka nemá konce! Po megaúspěchu ságy "Stmívání" v kinech si teď na své přijdou i televizní fanoušci upírů: teda pokud máš satelit... V lednu totiž německá TV stanice Pro7 (21.15 hod.) odstartovala nový americký úspěšný seriál "The Vampire Diaries" (Upíří deníky). A opět bude ve hře velká láska. Nový student Stefan (Paul Wesley) se na střední škole v malé vesnici Mystic Falls postará o velké pozdvižení. Zvlášť 17letou Elenu (Nina Dobrev), která nedávno přišla při autonehodě o rodiče, tenhle tajemný kluk přímo mysticky přitahuje.

Zase ale nepůjde o normální lidskou lásku: Stefan je totiž upír! Stefana navštíví jeho bratr Damon (Ian Somerhalder), který se už léta baví tím, že Stefanovi dělá ze života peklo. Miliony fanoušků knižní předlohy čekaly už léta na její zfilmování. Díky úspěchu snímku "Stmívání" se k tomu teď producenti odvážili. Má ale vůbec televizní seriál šanci soupeřit s celovečerními filmy? BRAVO se odvážně pustilo do upírského srovnání!

1. Knihy

Sága Twilight

Sága "Stmívání" autorky Stephenie Meyer (36) vede celosvětově žebříčky nejprodávanějších knih. Dohromady se prodalo více než 85 milionů výtisků románů Stmívání, Nový měsíc, Zatmění a Rozbřesk. První svazek vyšel v roce 2005, poslední v roce 2009.

The Vampire Diaries

Lisa J. Smith se svými čtyřmi knihami "Upířích deníků" (prodáno "jen" 4 miliony výtisků) daleko zaostává za "Stmíváním". Ale pozor: "Probuzení", "Souboj", "Zášť" a "Temné shledání" vyšly v USA už v roce 1991 (!) - do češtiny byly přeložené až vloni, takže je čerstvě najdeš na knižních pultech!2. Lovestory

Sága Twilight

Studentku Bellu (Kristen Stewart) a upíra Edwarda spojuje silná láska. Edward má ale konkurenta: vlkodlačího kluka Jacoba (Taylor Lautner)! Ten bojuje o Bellinu lásku všemi prostředky a i ona cítí, že ji její nejlepší přítel přitahuje...

The Vampire Diaries

Taky v příběhu "The Vampire Diaries" se vyskytuje milostný trojúhelník. Elena (Nina Dobrev, 21) se zamiluje do školního "nováčka" Stefana. Rychle pozná, že je to upír, ale ten "hodný" - živí se zvířaty. Mezitím co se pokouší podmanit si ho, objeví se v městečku taky Stefanův zlý bratr Damon (Ian Somerhalder, 31), který má v plánu Elenu svést, ale jen proto, aby naštval svého bratra. Pro kterého upíra se krásná smrtelnice rozhodne?


3. Budoucnost

Sága Twilight

Už 1. července vtrhne do našich kin třetí díl ságy s názvem "Zatmění". Alarm pro fanoušky: Tenhle díl by v tom horším případě mohl být taky poslední! Problémy se smlouvou totiž ještě pořád brání natáčení "Rozbřesku"!

The Vampire Diaries

Zatím byla natočená jen jedna řada seriálu "The Vampire Diaries", druhá by ovšem měla následovat. Potěšující zprávou pro všechny fanoušky je, že brzy vyjdou další tři romány. První nová kniha "Noční návrat" je už na světě. Na překlad do češtiny se můžeš těšit už příští rok.

Výsledek

Stmívání pořád ještě jasně vede. Větší úspěch, více fanoušků, opravdové hvězdy. Zapřisáhlí příznivci Edwarda, Belly a spol. by kromě toho mohli "The Vampire Diaries" pokládat za "levnou" kopii. Možná se ale vyplatí vyčkat. Postupně totiž vyjde najevo, že se děj obou projektů hodně liší, a seriál se časem může vybarvit jako pořádný napínák! Televizní upíři tak svým kolegům z kina šlapou na paty. Trochu nepříjemná zpráva pro všechny fanoušky knih "Upíří deníky" - děj seriálu je oproti knižní předloze značně pozměněný...
bravo.cz

TWILIGHT vs NEW MOON

19. února 2010 v 20:22


Eclipse new stills

19. února 2010 v 20:083-D???

14. února 2010 v 16:17 About Twilight Saga


I když se stále snažíte přijít na to, jak bude Breaking Dawn vypadat ve dvou filmech, tady je další informace k zamyšlení. Summit si zřejmě pohrává s myšlenkou, že vytvoří Breaking Dawn v 3D formátu. To znamená, že Edwardovu jiskřivou kůži, Jacobovu smečku a všechny scény epické bitvy byste mohli mít blíž před očima (doslova), než kdykoliv předtím.


SONB

14. února 2010 v 16:07
1. semifinalne kolo SONB na cipela.blog.cz sa skončilo. Postupila som, s najmensim poctom hlasov... TAK PROSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIM ABY STE MI ICH DALI CO NAJVIAC!!!!!

Dakota

12. února 2010 v 20:25 Jane/Dakota
 • Dakota začala číst když jí byly 2 roky!
 • Nosí rovnátka (na sundání)!
 • Má malou sestřičku Elle (je taky herečka).
 • Je nejmladší herečkou nominovanou na SAG awards.
 • Ráda vybírá pro sebe jména na další roli.
 • Poprvé se líbala v 7 letech s o 3 roky starším Thomasem Curtisem ve filmu "Sweet Home Alabama" (Holka na roztrhání)!
 • Má ráda balet.
 • Její oblíbené herečky jsou Cameron Diaz, Julia Roberts a Holly Hunter.
 • Její první role byla v 5 letech.
 • Dakota je jednou z 14 vnoučat!
 • Hraje na housle.
 • Nemá ráda zeleninu a ovoce.
 • Dakoty pokoj je vždy uklizený a zorganizovaný, zatímco pokoj její setry vypadá úplně opačně.
 • První slovo co vyslovila bylo "Momo" a její rodiče podle toho pojmenovali jejich kočku.
 • Během její účasti v pořadu "The Tonight show with Jay Leno" vyjmenovala všechny prezidenty Spjených států za méně než 20 sekund.
 • Tom Cruise jí daroval mp3 přehrávač, Robert de Niro DVD Disney Collection, Danzel Washington jí věnoval dětskou encyklopedii a Sean Penn několik CDček.
ZdroJ:

New stills from Eclipse

12. února 2010 v 20:14 About Twilight Saga
Ďalšie dve stills z filmu Eclipse. Sú dosť podobné ako prvá fotka a predpokladám, že je to zo scény na konci knihy, keď sú spolu Edward a Bella na lúke a Edward sa rozhodol zmeniť svoje dlho udržiavané zásady...


Hot or not- február

10. února 2010 v 14:57 | Bella
Máme tu novú súťaž- Hot or not?
Čo si myslíte o tomto obrázku?


Dessigny

9. února 2010 v 19:08 Blog
MAM MOC HEZU TWILIGHT SAGA DESSI DAM SEM UKAZKY A BOLA BY SOM RADA KEBYZE ICH NIEKTO CHCE!!!

Dakujem!!!

7. února 2010 v 8:07 Me

DAJ HLAS!!!!

6. února 2010 v 19:19 Blog
DAJTE MI PROSííííííííííM HLASKY, DA SA HLASOVAT RAZ ZA MINUTU- ZA ODMENU SPRAVIM DESS, DIPLOM... CO LEN CHCES, LEN HLASNI!!!! tuto: http://cipela.blog.cz/1002/sonb-2010-1-semifinalove-kolo-hlasujte

Download

1. února 2010 v 11:22 About Twilight Saga
Tu si môž stiahnuť New Moon:
Najprv si stiahnite toto
New moon si stiahneš TU