Prosinec 2009

clanok o robertovi a kristen

31. prosince 2009 v 12:51 Pikošky

Rok 2009 plný Kristen a Roberta

19. prosince 2009 v 18:03 | Twhite | Krátce
Celý tento rok má jeden velký a silný příběh: Robert a Kristen! Jak to s nimi tento rok vlastně bylo a co z toho vyplývá??? Uniklo vám něco? Tak čtěte-měsíc po měsíci!!

Únor
• Robert je v New Yorku a nikdo netuší,co se bude dít s New Moon.
Duben
• New Moon parta se schází ve Vancouveru a začíná natáčet New Moon. Kristen s nimi slaví narozeniny a stále chodí se svým tehdejším přitelem....... http://flowpattz.files.wordpress.com/2009/07/kristen-stewart-michael-angarano-62.jpg

Květen
• Kristen slaví spolu s Robertem jeho narozeniny.Co bylo asi jeho narozeninovým přáním?
• Koncert ve Vancouveru. Kristen a Robert si to tam hezky užívali...:))
• Vášeň mezi Robertem a Kristen roste!! Jejich falešný polibek na MTV Movie Awards vzbudil velký rozruch, poté, co dvojice vyhrála kategorii "Best Kiss." Jejich přítel říká: "Robert a Kristen strávili mnoho času o samotě, když točili první film Twilight - zůstavali vzhůru skoro celou noc s povídali si, smáli se, poslouchali muziku.
Ačkoliv Robert věděl, že Kristen má kluka, netajil se tím, že je do ní blázen. "

Červen
• Kristen a Robert jsou rozděleni. On v New Yorku natáčí Remember Me a ona v L.A. natáčí The Runaways.
• Robert dává Kristen na vybranou-buď on a nebo její přitel. Kristen si vybírá Roberta.

• I když se Kristen s Michelem rozejde,Robert se čím dál víc stýká s Emilie de Ravin,Kristen se to nelíbí a je z toho nervní.

Červenec
• Kristen s Robertem na Comiconu v San Diegu. Jejich vztah se obnovuje a stále častěji jsou vidět spolu na veřejnosti....

Srpen
• Robert s Kristen se setkávají v L.A. ještě před natáčením Eclipse,protože Rob nechce být moc daleko od Kristen.

• Hned následující den, se Kristen snaží vyklouznout z hotelu Chateau Marmont. O pět minut později výchází bočními dveřmi i s Robem.
• Po Teen Choice Awards, Rob a Kristenskočí spolu do jednoho auta a užívají si afterparyt.Tak romantické!
Jsou zpátky ve Vancouveru a tulí se k sobě na koncertě Kings of Leon.

Září
• Jsou mladí a zamilovaní. Z natáčení-"Pokud Kristen hledá Roba, tak řekne, 'Viděl někdo mého manžela?''' "A Rob zase říká, 'Setkal jste se někdo s mojí krásnou ženou Kristen?' Je to roztomilý.
• Je zde stále více svědků,kteří je vidí spolu...
Říjen
• Rob a Kristen přiznávají,že na natáčení bydlí spolu v jednom pokoji.
• Do konce měsíce mají od sebe pauzu,než rozjedou propagaci New Moon.
Listopad
• Rob s Kristen spolu fotí pro Harper´s Bazaar, Je vidět,že jsou v naprostém souladu.
• Ztímco propagují New Moon v Paříži,užívají si a drži se za ruce během cesty do letadla.
Prosinec
• Rob a Kristen spolu budou trávit svátky. a co přinese nový rok??

ZDROJ: OK


Wolf pack

31. prosince 2009 v 12:47 Quilets


Sexy boys 2009

31. prosince 2009 v 12:47 About Twilight Saga
1) Robert Pattinson
2) Justin Timberlake
3) Bill Kaulitz
4) Chace Crawford
5) Taylor Lautner
6) Daren Kagasoff
7) Lil Wayne
8) Jared Leto
9) Ashton Kutcher
10) James Franco

Robert Pattinson cool haircut

Cennik knih v Ba - Panta Rhei

28. prosince 2009 v 21:05 Veci Twilight
CENY SU ZAOKRUHLENE VACSINOU JE TAM ..,95 centov TAK TO PISAT NEBUDEM
Official illustrierte, New moon- 11,00
Official illustrierte, Twilight-11,00
Oficalny ilustrovani sprievodca, New moon-15,00
Robert Pattinson-9,00
Taylor Lautner-9,00
Book on 2010, Robert Pattinson-11.00
Twilight saga, eng- 1ks- 9,00
Twilight saga, sk-1ks-15/14,00


Official radio from Robert Pattinson

28. prosince 2009 v 20:57 Edward/Robert
officialna stranka o robertovi , ma tamaj radio je to tuto: http://www.myrobertpattinson.com/

Wolfs

28. prosince 2009 v 20:53 Quilets


New moon diar

28. prosince 2009 v 20:52 Veci Twilight
nm planner 2nove fotky z natacania eclipse 2

26. prosince 2009 v 14:47 About Twilight Saga
NIWSU V BOHVIEAKEJ KVALITE ALE CO UZ, HLAVNE ZE JE..
DSCN7152DSCN7157DSCN7158DSCN7151

2. piratka

26. prosince 2009 v 13:53 Pikošky
Do velkých potíží se dostala nadšená fanynka Nového měsíce Samantha Tumpach (22) z Chicaga. Na nový díl ságy Twilight se těšila natolik, že do kina vyrazila s foťákem opatřeným i kamerou a film si začala natáčet.

To ale neměla dělat. Duchapřítomní uvaděči ji totiž velmi brzy odhlalili, zabavili jí přístroj a potom, co zjistili, že stihla natočit 4 minuty z filmu, jí předali místní policii. Pořizování jakýchkoliv nahrávek je totiž nezákonné.

Muži zákona ihned Samanthu převezli na stanici k výslechu. "Sestra slavila narozeniny, tak jsme se z legrace natáčely a mě napadlo, že by bylo super natočit si i New Moon," snažila se nešťastná návštěvnice kina obhájit svůj čin. Nebylo jí to ale nic platné.

Za mřížemi musela strávit dvě noci a teď jí navíc hrozí, že se tam bude muset vrátit až na tři roky! Polehčující okolností pro ní ale je, že ve foťáku je kromě části Nového měsíce, také její rodina, jak zpívá Happy Birthday nebo krájení narozeninového dortu.

"Zdá se, že šlo opravdu o narozeninovou party a Samantha nechtěla zdarma získat nahrávku filmu," prohlásil jeden z policistů s tím, že to ale nic nemění na tom, že se chovala nezákonně a musí proto před soud!

Celá Samanthina rodina je zaskočena tím, jak daleko tak nevinné nedorozumění zašlo. "Věřím, že se všechno vysvětlí. Byla to prostě jen součást mého dárku pro sestru. Nikdy jsem nechtěla ten film natáčet," vysvětlila na Samantha a svěřila se, že policisté na ni byli velmi milí. Snad se všechno vysvětlí...
http://www.freakingnews.com/pictures/55500/PIRATES-of-the-Twilight--55914.jpg

Nová rubrika

25. prosince 2009 v 21:39 Blog
Spravila som novú rubriku, komu sa nechce hľadať nech klikne TU!!!

vampires diares

25. prosince 2009 v 21:37 Upírske denníky
A kto bol na biblioteke v BA tak tu rozdávali záložky


About autor

25. prosince 2009 v 21:35 Upírske denníky

L. J. Smithová

L. J. SmithLisa Jane Smithová napísala vyše dvadsať kníh pre deti a mládež. Žije v Bay Area v Kalifornii, ale voľný čas trávi najradšej na svojej chate neďaleko národného parku Point Reyes, kde je plno stromov a zvierat, krásne pláže ako stvorené na prechádzky a množstvo skál vhodných na horolezectvo. Keď raz liezla s kamarátkou na skaly, uvidela snehobieleho jeleňa, ktorý jej dovolil nasledovať ho viac ako polovicu míle. Je aj vášnivou zberateľkou: zbiera malé škatuľky rozličných tvarov z rozličných krajín, detskú literatúru 19. storočia (aj staršiu) a knihy o kvantovej fyzike. Je neprekonateľná optimistka. Je členkou klubu nazývaného "velociraptor sisterhood", čo znamená, že rada číta, píše a diskutuje o knihách s výraznými ženskými postavami. Zatiaľ precestovala celú Európu i Ďaleký východ.
Literatúre pre mládež sa L. J. Smithová venuje od 80. rokov 20. storočia. Prvé štyri diely Upírskych denníkov vyšli po prvýkrát v rokoch 1991 a 1992, takže je jasné, že nemôžu byť kópiou Twilight ságy Stephanie Meyerovej, ako sa často uvádza. Ak by totiž boli jej kópiou, znamenalo by to, že L. J. Smithová zvládla umenie cestovať v čase, vďaka čomu by určite zarobila veľmi veľa peňazí a namiesto písania by si užívala luxus niekde na tropickom ostrove.
V roku 1998 sa Smithová z osobných dôvodov stiahla z verejného i literárneho života. Našťastie sa všetko vyriešilo a spisovateľka v roku 2008 oslávila triumfálny návrat do sveta literatúry novými dielmi Upírskych denníkov.
Ďalšie zaujímavé informácie o autorke nájdete na jej internetovej stránkehttp://www.ljanesmith.net/.

Books

25. prosince 2009 v 21:34 Upírske denníky
Ták ludia, prečítala som dalšie dve knižky o upíroch a sú úžasné. Ich autorka je L.J Smithová. Prvá kniha sa volá ,,PEBUDENIE" a druhá ,,SÚBOJ". Zatial vyšli len dve ale v roku 2010 majú výst dalšie dve. A POZOR! nekupujte si len jednu lebo pokračujú a po prečítaní, by vám to bolo fakt ľúto. štastie že som dostala dve, lebo to skončilo tak, že som chcela hneď vedieť čo sa stane.Proste super knihy, odporúčam.

IKONKY

25. prosince 2009 v 21:31 Other Twilight

KLIK!!!

24. prosince 2009 v 21:48 Blog
KLIKNITE NA TENTO čLáNOK!!! IDE O TU ANKETU!
kstewart

24. prosince 2009 v 21:42 Bella/Kristenanna cedrick

24. prosince 2009 v 21:41 Jessica/Anna
free image host
free image host
free image host
free image host
free image host

stephenie

24. prosince 2009 v 21:35 Pikošky
Stephanie meyer oslavila cez vianoce narodeniny


new moon prvá piratka

24. prosince 2009 v 21:31 Pikošky
Film Twilight sága: Nový měsíc boduje nejen ve světě. Nový měsíc vidělo za první premiérový víkend v České republice 72 748 diváků.Pro srovnání, prrvní díl ságy, film Stmívání, o premiérovém víkendu shlédlo 13 331 diváků. Několikanásobek diváků Nového měsíce tak svědčí o neuvěřitelném nárůstu zájmu a oblibě fenoménu Twilight.
Twilight Sága: Nový měsíc dosáhl svého výsledku na 34 kopiích. Ve stejném počtu kopií výsledek Nového měsíce předčila pouze návštěvnost české komedie Rafťáci (po premiérovém víkendu měl 103 320 diváků).Připočteme- li předpremiérová představení, film Nový měsíc dosáhl v prvních dnech celkem 79 531 diváků.Při předpremiérové projekci filmu Twilight sága: Nový měsíc 23. listopadu v Palace Cinemas Nový Smíchov odhalili pracovníci multiplexu první pokus o pirátskou nahrávku filmu.
Díky profesionalitě pracovníků plexu byla odhalena mladá dívka, která se snažila film natočit na mobilní telefon. Ačkoli se telefon snažila při kontrole ukrýt, supervizor kina a uvaděč zjistili, že se jí podařilo natočit cca 5 minut z filmu. Po tomto zjištění byl slečně mobilní telefon odebrán a byla přivolána policie, která dívku odvezla na obvodní oddělení k dalšímu vyšetřování.Vzhledem k tomu, že film Twilight Sága: Nový měsíc láme ve světě rekordy návštěvnosti a je netrpělivě očekáván i fanoušky v České republice, je vysoká pravděpodobnost nárůstu podobných pokusů o pořízení nelegálních nahrávek při promítání. Proto budou zvýšena ve všech místech projekcí tohoto filmu bezpečnostní pravidla a kontrola sálů kin.

new photos

24. prosince 2009 v 21:30 Bella/Kristen
006007009

Herečka ktorá mala hrat v twilight, umrela

24. prosince 2009 v 21:30 Pikošky
Herčka Brittany Murphy (32) zemřela před dvěma dny. Stále se ještě neví,co její kolaps způsobilo. Byla rok vdaná za scénaristu filmu Sin City,ve kterém si i sama zahrála.
Měla dokonce hrát i v Twilight Victorii místo Rachelle Lefevre,která ji na poslední chvíli nahradila.....Přiznejme si,jak bychom zvládli její smrt kdyby dooprabdy hrála v Twilight??http://z.about.com/d/movies/1/0/I/2/O/happyfeetprem5.jpg

VESELE VIANOCE!!!!!

24. prosince 2009 v 21:26


KOCKAAAA

22. prosince 2009 v 20:24 Funny Twilight
'twilight-movie-cullens-cube.gif


New moon

21. prosince 2009 v 20:57 About Twilight Saga
Film Nový měsíc byl nominován na ceny Grammy roku 2010. Byl také nominovám nový měsíc soundtrack " Score" který byl vytvořen exkluzivně pro tento film. Což znamená že New Moon byl pro tento rok nominován ve dvou kategoriích. Grammy Awards 2010 uvedou kanály CBS letos v zimě, datum vysílání - 31.ledna.
http://www.audiologoz.com/images/grammy1.jpg

Dess

20. prosince 2009 v 14:50
KTORý DESS JE KRAJší TENTO ALEBO TEN STARý???

Victoriaaaaaaaaa

20. prosince 2009 v 14:01 Pikošky
Přístup Hollywood má zprávy o tom, že Rachelle je šokována a ohromena tím, co se stalo:
"Byla jsem ohromena s rozhodnutím ze summitu, že změní roli Victorii " Rachelle uvedla ve svém prohlášení.
V úterý oznámil summit, že Bryce Dallas Howard má roli Victorie v "Eclipse" v květnu 2010.
"Byla jsem úplně zavázana k Sage a interpretaci Victorie" pokračovala Rachelle a vysvětluje změnu událostí, které vedly ke změně obsazení.
"Odmítla jsem několik možností na jiné filmy a podle mého smluvního práva jsem mohla přijímat jen role ve filmech, které byli velmi v krátkém čase. Můj závazek k "Barney's Version" je pouze 10 dní. Summit je moje volba pro Eclipse. "Přestože plánování výroby Eclipse je více než 3 měsíce řekl summit. Byla jsem spokojená se smlouvou se summitem a byla jsem plně připravena pokračovat v této práci, ale čest summitu rozhodli jednoduše přetvořit ji.
Hvězda má lítostivý tón. "Jsem velmi smutná, že nedokončím zastoupení Victorie. Já budu do smrti vděčná fanoušků, když jsem tuto roli vzala. Já jsem hluboce zarmoucena s rozhodnutím summitu. Přeji cast a týmu Eclipse jen to nejlepší "řekla.


Bryce alias Nová Victoria si zahrála např. ve Spidermanovi....


BREE

20. prosince 2009 v 13:57 Other Twilight
je strasne peknaaaaaaaaaKristen Stewart..

20. prosince 2009 v 13:52 Bella/Kristen
Kristen bude mať konečne normálne vlasy! V Eclipse sa vráti k štýlu ,,bella"

eclipse trailer

20. prosince 2009 v 13:44 Pikošky
ECLIPSE OFFICIAL TRAILER BUDE Už 31.MáJA/ KVETNA!!!

I´d rather...

20. prosince 2009 v 13:23 Angela/Christian
Christian Serratos- Angela Weber- propaguje kampaň ,,Radšej budem chodiť nahá ako by som si mala obliecť kožuch"


The Runaways

20. prosince 2009 v 13:17 Jane/Dakota
TU si môžete pozrieť screeny s filmu Runaways


Poster

20. prosince 2009 v 13:04 About Twilight Saga
Toto bude ževraj ,,official poster eclipse". ja sa nesťažujem :-D

official logo

20. prosince 2009 v 13:03 About Twilight Saga
Takto vyzerá oficiálne logo k Eclipse...konečne!

hudba k eclipse

20. prosince 2009 v 13:00 About Twilight Saga
Robert povedal e sa bude snažiť naspievať nejaké pesničky do soundtracku k Eclipse, keď bude mať čas. Tak dúfajme že bude!!

Eclipse

20. prosince 2009 v 12:59 About Twilight Saga
Natáčanie Eclipse je dokončené tak tu je trailer:

Taylor

19. prosince 2009 v 20:43 Jacob/Taylor
Ludia, no teda internet hovori ze selena gomez a taylor lautner sa ksebe zasse vratili